המלצה על פרסום בפייסבוק לפוליטיקאים

אליאנה ברבל

דוברת ח"כ מיכל רוזין
"באתי בלי שום ידע מקדים והסדנה הייתה מצוינת: מלמדת, מעמיקה ומתאימה לאנשים בלי ניסיון. מעבר לזה, גם אחרי הסדנה איציק ממשיך לתת יחס אישי ולענות על כל שאלה. ממליצה בחום!"
המלצה על מרצה לפייסבוק

אלי לנדאו

עורך דין
"סדנא מדהימה ופוקחת עיניים. איציק מעביר את החומר באופן מקצועי ובחן. מומלץ בחום!!"
המלצה על קורס פייסבוק בירושלים

רונית עבו

מאמנת אישית
"השתתפתי בקורס פרסום עסקי בפייסבוק של איציק, סדנא חד פעמית, וקיבלתי כלים איך לפרסם בפייסבוק בצורה הכי אפקטיבית שאפשר, מדריך בצורה בהירה נעימה חוויתית עם הרבה סבלנות וזמן לשאלות"
המלצה על משרד פרסום בירושלים

יוסף קובלקוב

מומחה NLP
"הסדנא מקדמת מאוד ושיטת הלימוד מצויינת וממוקדת למה שכל אחד מהמשתתפים צריך. אין מצב שתצאו בלי לקבל את כל התשובות. מומלץ בחום!"
14379738_834178863349059_7349757388276493900_o

אלי גרון

מנכ"ל "בואי כלה"
"כבעל עסק ששילם בעבר אלפי שקלים עבור בניית קמפיינים בפייסבוק (ולא תמיד קיבלתי מה שרציתי) החלטתי לעשות סדנת פרסום בפיסבוק אצל איציק הלל. הסדנא היתה מדהימה, יעילה וממוקדת. הרבה דברים שהיו נראים לי בעבר כבלתי פתירים, הפכו לבהירים ברורים ופשוטים. ההסברים היו מקצועים וקולחים. כך שהרבה "בעיות" שהיו לי עם פייסבוק נפתרו על הדרך. מעל הכל אני רוצה לציין את הרצון לעזור, האדיבות והסבלנות של איציק. אדם שפשוט כיף ללמוד אצלו. ממליץ בחום לכל בעל עסק שצריך לפרסם בפייסבוק וזורק סתם כספים על מה שיכול לעשות לבד. אני מאחל לאיציק הילל הצלחה רבה בהמשך" אלי גרון -  ביה"ס לזוגיות "בואי כלה" 0546591156
סמדר ויפעת שמש

סמדר ויפעת שמש

מנהלות "ספרינג" הוצאה לאור
"באנו לסדנה כאמא ובת על מנת ללמוד איך לקחת את העסק שלנו קדימה. איציק הוביל אותנו במסע של יום אחד מכמעט חוסר היכרות עם המערכת, ליכולת להרים קמפיינים בכוחות עצמנו. החשוב יותר, זה שלמדנו למדוד קמפיינים ולנהל אותם כדי שההחזר על ההקשעה יגדל. בקיצור, מומלץ!"
אלי חזן

אלי חזן

יו"ר אגף הסברה וקשרי חוץ בליכוד
"איציק הוא אשף דיגיטל עם קבלות. אחרי שניהל את הדיגיטל של ח"כ שרן השכל, משרד הפרסום שלו עושה דברים די יוצאי דופן במגזר הפרטי ועדותי האישית - הוא בחור יוצא דופן! אני ממליץ לכל מי שרוצה לשדרג את הקשר עם הבוחר של הח"כ שלו, לעבור בסדנה הייעודית שלו, לרכוש את הקורס פייסבוק אונליין או להיעזר בשירותי המשרד שלו. אני ניסיתי זאת וזה מאוד עזר לי."